O nas

Dom 4a znajduje się we wsi Lubogoszcz nad jeziorem Sławskim

największym akwenem w województwie lubuskim. Mury tego budynku stawialiśmy sami. Przez ponad 30 lat był naszym domem rodzinnym, gdzie zawsze było gwarno i wesoło. Tradycją były huczne obchody Nocy Świętojańskiej i imieniny gospodarza. Zazwyczaj w tym dniu rozpoczynały się również wakacje, w czasie których gościliśmy członków rodziny i przyjaciół. Spędzaliśmy wspólnie magiczny czas przy ognisku, muzyce oraz przy dobrym jedzeniu. Dom był zawsze otwarty dla gości i pełen pozytywnych wibracji. Tą szczególną atmosferą, pełną relaksu i bliskiego kontaktu z drugim człowiekiem oraz naturą chcielibyśmy zachęcić Państwa do odwiedzin naszego Domu.

Dlaczego „Dom 4A”?

Pod takim adresem we wsi Lubogoszcz stoi Dom. Adres 4A zainspirował nas również do sposobu, w jaki chcielibyśmy, aby spędzali Państwo u nas swój czas.
„4 A” czyli Aktywnie, Apetycznie, Artystycznie i w rodzinnej Agroturystyce.

 

01

AKTYWNIE

jezioro, las oraz interesujące lokalne miejsca zachęcają do aktywności. Z nami poznasz bliżej urokliwą okolicę pojezierza Sławskiego. Zapewniamy, że nie będziecie się nudzić, a jednocześnie naładujecie akumulatory zaznając relaksu na łonie przyrody.

 

02

APETYCZNIE

na aromatycznej domowej kuchni znamy się bardzo, ale to bardzo dobrze. U nas nie zabraknie ciepłego, własnoręcznie wypiekanego chleba, masła ubitego ze śmietany, pysznych konfitur, ogórków kiszonych z kamionki, świeżych warzyw z ogrodu, a dla mięsożerców swojskiej kiełbasy, wędzonych ryb słodkowodnych i innych rarytasów.

 

03

ARTYSTYCZNIE

jesteśmy związani zawodowo ze światem muzyki, teatru i tańca. Gośćmi oraz przyjaciółmi Domu 4A zawsze byli artyści różnych sztuk. W naszym ogrodzie możecie spodziewać się warsztatów twórczych, wieczornego koncertu, wspólnego muzykowania i zaproszenia do swobodnego tańca.

 

04

AGROTURYSTYCZNIE

Dom 4A położony jest na wsi, gdzie kultywujemy kulinarne tradycje i chętnie podzielimy się wiedzą. Od nas dowiesz się jak przygotować domowy chleb na zakwasie bez polepszaczy, zrobić swojską wędlinę bez konserwantów, lub kiszone warzywa pełne probiotyków.

 

 

dom 4a agroturystyka lubuskie jezioro sławskie